Miesiąc za nami – świąteczny okres przed nami

miesiąc - kawa i ciasto

Ale ten czas mija. Minął już miesiąc odkąd otworzyliśmy kawiarnię. Początki były trudne, czasami brakowało snu i cierpliwości, zwłaszcza jak nie było tego pierwszego, ale powoli zaczynamy ogarniać rzeczywistość i zwiększymy częstotliwość działań lokalnych i propozycji nie tylko kulinarnych. 

Chcemy bowiem aby Bakin’n’cookin było miejscem, gdzie będziecie mogli spędzać czas – nie tylko pijąc kawę.  

Książki

Na naszych półkach stoją książki – one są dla Was, nie tylko do ozdoby. Wychodząc z założenia, że książkom trzeba dać drugie życie, wprowadzamy zasadę jak w bibliotece – weź do domu, przeczytaj. A jeśli masz książkę, którą już przeczytałeś i zajmuje Ci miejsce w domu przynieś ją do nas, może spodoba się innym. 

Planszówki 

W każdą środę po godzinie 16:00 na naszym dużym stole będą rozłożone planszówki. Jeśli macie ochotę zapraszamy. W dobie internetu i spędzania zbyt wielu godzin przed ekranami chcemy zaproponować dzieciom i dorosłym inną formę spędzania czasu. Jeśli będzie taka Wasza wola takie popołudnia / wieczory z planszówkami możemy zorganizować również w inne dni. A tak na marginesie, szukamy Mistrza Gry RPG, aby zorganizować spotkania RPG dla młodzieży. 

Spotkania tematyczne

W grudniu zaczynamy organizować dla Was spotkania z ciekawymi osobami, specjalistami różnych dziedzin. Już dziś możemy zaprosić Was na spotkanie z logopedą (7 grudnia) i specjalistą integracji sensorycznej (8 grudnia). Podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na Wasze pytania i wątpliwości. Takie spotkania będziemy organizować w każdym miesiącu. Jeśli macie jakieś sugestie, z kim chcielibyście porozmawiać piszcie do nas. 

Wydarzenia okazjonalne

Wyjątkowe dni w roku chcemy świętować razem z Wami. Dlatego w takie specjalne dni będziemy organizować specjalne wydarzenia. Jeszcze w tym roku zapraszamy m.in. na „Andrzejkowe wróżby” (29.11.2018 r.), „Spotkanie z Mikołajem” (6.12.2018 r.)