Specjaliści Gabinetu Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka Huśtawka w Bakin’n’cookin

huśtawka

W ramach spotkań tematycznych, w grudniu do naszej kawiarni zaprosiliśmy specjalistów z Gabinetu Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka HUŚTAWKA, który mieści się w Grodzisku Mazowieckim. 

7 grudnia (piątek) od godziny 10:30 czekać na Was będzie Renata Gizińska, założycielka Huśtawki, dyrektor NPPP „Huśtawka Grodzisk”, neurologopeda, psycholog, terapeuta Integracji Sensorycznej. W kameralnej atmosferze odpowie na Wasze wątpliwości i pytania dotyczące prawidłowego rozwoju mowy Waszych dzieci. 

Natomiast w sobotę 8 grudnia, od godziny 11stej w naszej kawiarni będzie czekał na Was Bartłomiej Pyrzanowski, terapeuta integracji sensorycznej i pedagog specjalny. Pan Bartek może opowiedzieć o tym kiedy warto wykonać diagnozę terapii metodą SI i odpowie na Wasze pytania dotyczące zaburzeń sensorycznych dzieci. 

A odpowiadając na Wasze pytania, dlaczego akurat Ci specjaliści, dlaczego Grodzisk. sami korzystamy z ich pomocy z naszym synem i zaprosiliśmy ich, bo nam pomogli – To wspaniali, ciepli ludzie, którzy naprawdę znają się na swojej pracy. Zawsze doradzą i pomogą. A do Grodziska z Ursusa jedzie się teraz 20 minut – a to krócej niż czasami stanie w korkach w centrum Warszawy. 

Zapraszamy serdecznie. A gdybyście przekazali nam wcześniej przykładowe pytania – będziemy mogli przekazać je naszym gościom aby przygotowali się do spotkania.