Wakacje

Czerwiec minął bardzo szybko, zdecydownie za szybko. Część z Was już pewnie po urlopach, pozostali szykują się na odpoczynek. Wiemy, że w ten wakacyjny czas część z Was nie myśli o wizytach w cukierni, ale właśnie dlatego poszerzamy menu. 

Od połowy lipca będziecie mogli napić się u nas wina. Będą też drinki i cydr. A do tego trochę mniej słodkich przysmaków. pojawią się sery, sałatki, quiche, tarty wytrawne, i inne bardziej zdrowe przekąski. Będzie można kupić chleb i domowy hummus oraz inne pasty. Pozostajemy przy śniadaniach – ale teraz będziecie mogli je zjeść nie tylko w weekendy, ale każdego dnia, z tym, że na tygodniu będą to wybrane pozycje ze śniadaniowego menu. Pojawiły się już zimne napoje – mamy mrożoną kawę i kawę z lodami. Robimy dla Was domową lemoniadę i codziennie możecie dostać sok ze świeżych owoców. Pracujemy nad recepturami na napoje na bazie lodów i owoców i już wkrótce będziecie mogli ich spróbować. 

Na Wasze prośby wydłużyliśmy też godziny pracy kawiarni. Zaczęliśmy od weekendów, a od 10 lipca codziennie oprócz poniedziałków jesteśmy otwarci do godziny 20stej lub ostatniego gościa 🙂 

Szykujemy też specjalną niespodziankę dla dzieci na wakacje – szczegóły już są na naszej stronie i Facebooku. A jeśli już odwiedzicie nasz profil – zachęcamy do udziału w wakacyjnych konkursach. Będą się pojawiały w każdym tygodniu, a do wygrania będą wybrane pozycje z naszego menu.