LokalnyRolnik.pl w kawiarni Bakin’n’Cookin

Trochę to trwało, ale w końcu udało się zrealizowć kolejne z założeń działania kawiarnio-cukierni Bakin’n’Cookin i tak oto staliśmy się punktem odbioru produktów platformy LokalnyRolnik.pl.

Otwierając kawiarnię, chciałam oferować Wam zdrowe i smaczne produkty. Takie są też nasze wypieki – sezonowe, świeże i naturalne. Od samego początku stawiamy na lokalne firmy – dlatego m.in. nasza kawa jest z warszawskiej palarni – i na firmy, które cenią jakość swoich wyrobów. 

Współpraca z portalem LokalnyRolnik.pl wydawała się zatem racjonalnym założeniem. Zapytacie, dlaczego dopiero teraz. Szczerze też się nad tym zastanawiam 🙂 Na szczęście już działamy i od teraz co tydzień w czwartki od 17:00 do 19:30 będziecie mogli odbierać swoje zamówienia w kawiarnio-cukierni Bakin’n’Cookin w Ursusie.

I jeszcze słów kilka o tym czym jest platforma Lokalny Rolnik – to miejsce skupiające małych producentów z różnych regionów kraju, gdzie można zamówić sery, wędliny, miody czy warzywa, choć oczywiście nie tylko. Tu można kupić pierogi jak u babci, czy chleb na prawdziwym zakwasie. To co łączy wszystkie produkty to unikalność i dbanie o jakość. Są to naprawdę wyselekcjonowani dostawcy, dla których najważniejsza jest zdrowa żywność. 

Co zatem należy zrobić aby zrobić zakupy na portalu Lokalnyrolnik.pl 

  1. Dołącz do  grupy zakupowej Bakincookin.  (https://lokalnyrolnik.pl/r/bakincookin)
  2. Zamów produkty i zapłać za nie online. (zamówienia składamy do wtorku do godziny 12:00)
  3. W czwartek pomiędzy 17:00 a 19:30 odbierz zakupy w kawiarni Bakin’n’Cookin (T. Hennela 10 lok. U10)

Prawda, że nie jest to skomplikowane? Serdecznie zapraszamy do składania zamówień