Witamy Święta, czyli Mikołajki, pierniki i kolędy…

Hohoho, Dzieje się u nas ostatnio, że nie mamy czasu o tym napisać.

Zaczęliśmy od wspólnego piernikowania. Przyjechała do nas specjalna wysłanniczka stolicy polskich pierników i uczyła najmłodszych jak dekorować pierniki. Każde z dzieci mogło zabrać do domu własnoręcznie udekorowane pierniki. 

Mieliśmy też w kawiarni Pierwsze Mikołajki naszej Wspólnoty Mieszkaniowej. 

Było wesoło i radośnie! Dzieci mogły spotkać wyjątkowego gościa i zrobić sobie z nim zdjęcie.Każde dziecko,które w tym dniu odwiedziło kawiarnię-otrzymało prezent od wspólnoty mieszkaniowej.Na milusińskich czekały też elfy,z którymi dzieci wykonywały ozdoby świąteczne.Było malowanie buziek i skręcanie balonów.Jednym słowem-zabawa była przednia! 

Kogo nie było niech żałuje-zapraszamy za rok!

Był też rodzinny koncert świąteczny.Odwiedził nas zespół Fleurdelis i Muzykalnia. Wybrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki,a dzieci wraz z rodzicami włączyły się do wspólnego muzykowania! Było gwarno i wesoło ale i pouczająco-Panowie z zespołu grali na bardzo nietypowych instrumentach.Musimy częściej organizować takie spotkania,nie tylko od święta. A jeśli chcecie zobaczyć jak się bawiliśmy zapraszamy do obejrzenia filmu.