Odpoczywamy w Święta i tuż po nich

Czy Wam też Święta kojarzą się z czasem wolnym od pracy, tym, że odpoczywamy, spotykamy się z najbliższymi? Tak, tak wiemy, że zanim ten relaks nastąpi trzeba się nieźle natrudzić, a z rodziną czasami najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Ale dla każdego powinien być to jednak cudownie spędzony czas, z mnóstwem atrakcji, niespodzianek i pyszną kuchnią. Zatem Wszystkim naszym gościom – tym dotychczasowym jak i przyszłym, bo pewnie wiele z Was jeszcze nas nie odwiedzało życzymy, żeby ten czas był naprawdę wolny od wszelkich obowiązków, byście odpoczęli od zgiełku miasta, spotkali się z najbliższymi i spędzili ten czas tak jak tylko macie ochotę. 

Dla tych, którzy nie lubią piec mieliśmy w tym roku specjalną ofertę na ciasta świąteczne, które będziecie mogli od nas odebrać przez cały przedświąteczny weekend aż do Wigilii do godziny 13:00. Natomiast później i my będziemy mieli czas wolny. 

Oto jak pracujemy w okresie Świąteczno – Noworocznym

20 – 22 grudnia: (piątek – niedziela) –  10:00 – 20:00

23 grudnia (poniedziałek) – 10:00 – 18:00

24 grudnia (wtorek / Wigilia) – 9:00 – 13:00

25 – 26 grudnia (Boże Narodzenie) – nieczynne / tylko wydawanie tortów

27 – 30 grudnia (piątek – poniedziałek) – nieczynne

31 grudnia (wtorek / Sylwester) – 10:00 – 16:00

1 stycznia 2020 roku – 11:00 – 18:00 – zapraszamy za specjalne Noworoczne śniadanie dla imprezowiczów. 

Będzie dużo węglowodanów, świeży sok i coś dla tych, którzy przesadzili z ilością bąbelków. Będziemy mieć dla Was tego dnia także ciepłą zupę i nie tylko słodkie wypieki. Zatem zapraszamy by po szaleństwach sylwestrowych wpaść do nas odpocząć przy porannej kawie. 

I jeszcze kilka informacji praktycznych.

Od stycznia zmienimy trochę godziny pracy kawiarni, ale pojawią się także nowe pozycje menu.  Także my póki co nie odpoczywamy tylko wracamy do przygotowywania waszych wypieków i wymyślania coraz to nowszych smaków.