Soki JOY Pressery w naszej ofercie

soki joy pressery

Zdrowe i pyszne soki to doskonały dodatek do ciast, deserów ale i zdrowa przekąska. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą Joy Pressery, która zajmuje się produkcją naturalnych soków jabłkowych z dodatkiem owoców i warzyw. Tak jak i my, stawia na jakość, co niewątpliwie sprawia, że ich produkty są wyjątkowe.

Soki Joy Pressery nie powstają z koncentratu – są tłoczone bezpośrednio ze świeżych owoców i warzyw. Nie zawierają cukru i wody, są wolne od środków konserwujących oraz sztucznych aromatów i barwników. Łagodna pasteryzacja sprawia, że soki przez długi czas zachowują swoją świeżość nie tracąc jednocześnie wartości odżywczych, zdrowotnych i smakowych.

Są też naturalnym, bogatym źródłem błonnika, polifenoli oraz witamin, dzięki czemu spowalniają proces starzenia się organizmu, działają przeciwnowotworowo oraz doskonale wspomagają pracę układu pokarmowego. Do tego świetnie smakują i gaszą pragnienie, co sprawia, że są znakomitym dopełnieniem każdego posiłku.

 
Na razie mamy dla Was 4 smaki – sok jabłkowy oraz jabłkowe z dodatkami, z maliną, cynamonem i z marchwią. Jak Wam zasmakują to wprowadzimy kolejne smaki tych pysznych soków.  A w ofercie są jeszcze soki jabłkowe z miętą, z rabarbarem, z truskawką i burakiem. 
 
My postawiliśmy na szklane butelki po 250 ml. Ale jeśli będziecie chcieli możemy dla Was zamówić inne opakowania – większe lub z innego materiału. Zapraszamy.