Wracamy do pracy w kawiarni

Już 19 maja otwieramy się znów dla Was

Wracamy i nawet nie wiecie jak się cieszymy, ze znów będziemy mogli Was gościć. To były trudne 2 miesiące, prawie trzy. Nie mogliśmy przygotowywać dla Was tylu smakołyków ile byśmy chcieli, nie mogliśmy z Wami swobodnie rozmawiać przy kawie. Dlatego tak bardzo doceniamy fakt, że powoli wracamy do normalności.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasza pomoc w tym czasie. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie, zamówione obiady, ciasta na Wielkanoc i te bez okazji. Dziękujemy, że pozwoliliście nam piec i gotować dla Was, że idąc na krótki spacer wchodziliście po kawę na wynos. To dzięki Wam udało nam się przetrwać.

Dziękujemy też za wszelkie słowa wsparcia – gdy słyszałam, musicie przetrwać dla Nas, robiło mi się ciepło na sercu – bo to dla Was prowadzę tę kawiarnię. Dlatego jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.


By zadbać o W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo wprowadzamy zasady obowiązujące od 19 maja 2020 r. :

  • Przy wejściu stoi dozownik z płynem do dezynfekcji – każdy klient musi obowiązkowo zdezynfekować ręce
  • W środku kawiarni, przy stoliku goście nie muszą nosić masek.
  • W lokalu może znajdować się nie więcej niż 10 osób. od 30 maja nie mamy już ograniczeń liczby osób, ale wciąż prosimy o zachowanie dystansu społecznego (2m)  

Tak jak przez cały czas pandemii będziemy obsługiwać Was w maseczkach i rękawiczkach. Stoliki i części wspólne będą dezynfekowane po każdym kliencie i co 15 minut. Chcemy, abyście czuli się u nas bezpiecznie.