Jesień w Bakin’n’Cookin

jesień

Wakacje minęły bardzo szybko i już mamy jesień. 

Czas zatem na nowe jesienne menu i nowy grafik zajęć i propozycji dla małych i trochę większych.

Nie zmieni się to, że cały czas pracujemy od wtorku do niedzieli  od 10:00 do 20:00. Natomiast już wiemy, że w niektóre jesienne weekendy będziemy mieli imprezy zamknięte i wtedy kawiarnia będzie czynna w wybranych godzinach.

I tak np.7 września zamykamy wcześniej bo o godzinie 18:00, a  22 września  pracujemy od 9:00 — 12:00. Jeśli potrzebujecie ciasta na ten dzień prosimy o wcześniejsze zamówienie. Zmiana w harmonogramie pracy będzie też w październiku, ale o tym poinformujemy Was w połowie września. Natomiast już dziś zarezerwujcie czas na 27 października i pierwsze urodziny Bakin’n’Cookin. 

Menu

Jesienią codziennie  do 12- stej zapraszamy na śniadania. W menu śniadaniowym między innymi naleśniki, omlety, jajecznica i kanapki. A do śniadania kawa lub herbata tylko za 1 zł. 

W godzinach popołudniowych czekać na Was będzie zupa lub drugie danie – Będziemy nadal przygotowywać Wasze ulubione tarty wytrawne, quiche i warkocze z ciasta francuskiego, ale pojawi się także domowa pizza, placki warzywne z sosem, pierogi i sałatki. 

Do witryny cukierniczej wracają natomiast ciasta, które pokochaliście zeszłej jesieni – marchewkowe, dyniowe, brownie, szarlotka i sernik. Poza nimi pojawią się inne sezonowe wypieki i desery. 

Pojawią się kawy sezonowe – z syropami, bitą śmietaną i posypkam. Na początek zapraszamy na pumpkin spice latte. W naszej ofercie znajdziecie też alkohole – wina, cydr, drinki i piwa, w tym także piwa bezalkoholowe. 

Zajęcia

Jesienią wracamy do regularnych spotkań z Muzykalnią. Co wtorek o godzinie 12:00 zapraszamy najmłodszych na zajęcia umuzykalniające – czyli Gordonki. W środę o godzinie 13:00 zapraszamy natomiast na zajęcia z sensoplastyki  – zajęć dla najmłodszych, które wspierają kreatywność, samodzielność, współpracę i twórcze myślenie. 

Dla tych nieco starszych (z klas 0-6) proponujemy zajęcia aktorskie prowadzone przez act&play  drama dla dzieci. To zajęcia, które uczą pewności siebie, wiary we własne możliwości, współpracy z rówieśnikami i wysokiej samooceny. 

Jesienią wracamy także z planszówkami – tym razem 2 razy w tygodniu będą na Was czekały planszówki – wtorek i piątek od godziny 17:00. 

W każdą 2 sobotę miesiąca (czyli np. 14 września zapraszamy na degustację tortów – zapisy przez naszą stronę na Facebooku.

A do tego w jesienne weekendy pojawią się także warsztaty kulinarne, ale o tym w osobnym poście. Serdecznie zapraszamy