Nowe letnie menu

letnie menu

Nadszedł czas na letnie menu – pełne kolorów, owoców i warzyw, sezonowych produktów nie tylko w ciastach.

Zacznijmy od śniadania – pojawią się szakszuki, jogurty z granolami i owocami, jajka po turecku, sałatki i miski koktajlowe.

Na początek nowe dania pojawią się w weekendy, jeśli będziecie nimi zainteresowani również w tygodniu, będziemy otwierać wcześniej i je przygotowywać. Dlatego bardzo prosimy o Wasze spostrzeżenia, sugestie, propozycje. Może jest coś co chcielibyście byśmy wprowadzili do naszego śniadaniowego menu.

Lunch, obiad pozostanie w Bakin’n’Cookin, bo pytanie o niego regularnie. Nie będziemy natomiast przygotowywać tygodniowego menu – bo pogoda bywa zmienna, a chcielibyśmy aby latem pojawiły się chłodniki, sałatki i inne przysmaki sezonowe. Dlatego o tym co danego dnia będzie można u nas zjeść będziemy informować przez nasz profil facebookowy i instagramowy. Pojawi się także informacja przed kawiarnią, a i na stronie internetowej wprowadzimy zakładkę dziś w menu.

Wprowadzamy też zmiany w naszym formacie ciast i deserów. Pojawi się więcej monoporcji – babeczek, ciasteczek (również takich zdrowych, które mogą być alternatywą dla tradycyjnych słodkości). Będziemy piec bułeczki z owocami, tartaletki. Nie zabraknie też ciast z owocami sezonowymi.
No i to co kochają nasi najmłodsi goście, ale mam nadzieję i starsi także – LODY. Oprócz tego, że będziecie mogli zjeść je jak zwykle w wafelku czy kubeczku – zaprosimy Was na desery lodowe. O tym na jakie desery – opowiemy już wkrótce, jak tylko przetestujemy nowe pomysły.

Już wprowadziliśmy do sprzedaży lemoniadę, mrożoną herbatę, soki świeżo wyciskane (na razie tylko z cytrusów, ale już niedługo, również z innych owoców i warzyw). Dziś pojawiły się smoothie owocowo-warzywne – będą u nas codziennie – zawsze świeżo przygotowywane.

Pracujemy też nad nowymi kompozycjami kaw mrożonych – o tym co wejdzie do naszej oferty przeczytacie w następnym poście